| zavatra | AL4-20 |
| fahafahana | 20L/20kg |
| Lanja afa-karatsaka | 24kg |
| Lanja hiaingana | 55kg |
| Nozzle: | Nozzles centrifugal 2 |
| Sakany famafazana | 7-9m |
| Fahombiazan'ny famafazana | 9-12 hektara/ora |
| Fikorianan'ny famafazana | 3.5-4 L/min |
| Fotoana fanidinana | 10 minitra |
| Hafainganam-pandehan'ny famafazana | 0-10 m/s |
| Batterie | Batterie marani-tsaina 14S 22000 mAh |
| dovia | Famandrihana marani-tsaina 3000W 60A |
| Fanoherana ny rivotra | 10 m/s |
| Haavo manidina | 0-60 metatra |
| Savaivony manidina | 0-1500 m |
| Haben'ny fiparitahana | 2400*2460*630mm (±10mm) |
| Habe miforitra | 955*640*630mm (±10mm) |
Raha mila fanazavana fanampiny, azafady mamela hafatra na mifandraisa aminay amin'ny alàlan'ny fanindriana ny bokotra whatsapp eo ankavanana.
Hamaly anao haingana araka izay azo atao izahay. Misaotra anao!