| zavatra | AL4-30 |
| fahafahana | 30L/30kg |
| Lanja afa-karatsaka | 25.5kg |
| Lanja hiaingana | 70kg |
| Nozzle | Nozzles centrifugal 2 |
| Sakany famafazana | 8-10m |
| Fahombiazan'ny famafazana | 12-15 hektara/ora |
| Fikorianan'ny famafazana | 3.5-4 L/min |
| Fotoana fanidinana | 10 minitra |
| Hafainganam-pandehan'ny famafazana | 0-10 m/s |
| Batterie | Batterie marani-tsaina 14S 28000 mAh |
| dovia | Famandrihana marani-tsaina 3000W 60A |
| Fanoherana ny rivotra | 10 m/s |
| Haavo manidina | 0-60 metatra |
| Savaivony manidina | 0-1500 m |
| Haben'ny fiparitahana | 2460*2530*655mm (±10mm) |
| Habe miforitra | 960*640*655mm (±10mm) |
Raha mila fanazavana fanampiny, azafady mamela hafatra na mifandraisa aminay amin'ny alàlan'ny fanindriana ny bokotra whatsapp eo ankavanana.
Hamaly anao haingana araka izay azo atao izahay. Misaotra anao!