1. Ny zezika azo antoka sy tompon'andraikitra amin'ny tontolo iainana dia miteraka vokatra tsara
Ireo fitaovana famafazana dia mampandeha ny rafitra fiarovana ny zavamaniry avy lavitra mba tsy ho mora voan'ny fanafody ny mpampiasa, ka hisorohana ny fanapoizinana sy ny fahatapahan'ny herinaratra. Tsy misy loza mitatao ho an'ny tontolo iainana, ary afaka miparitaka amin'ny haavo voafaritra mialoha ny ranoka famonoana bibikely.
Ny fikorianan'ny rivotra mahery vaika ateraky ny rotor-n'ny drôna dia manempotra avy hatrany ny ranoka fanafody amin'ny ambaratonga rehetra amin'ny voly. Miaraka amin'ny fikorianan'ny rivotra, dia afaka miditra lalina any amin'ny fakany sy ny ravin'ny voly ny fanafody famonoana bibikely, ka misoroka ny fandosiran'ny bibikely. Tsy mampidi-doza ho an'ny tontolo iainana ity fomba ity.
2. Fitsitsiana rano sy famafazana mitovy
Mahomby be ity fiaramanidina ity, afaka mamafy 1-2 hektara isan-minitra, ary afaka mandrakotra tany 300-600 hektara isan'andro (kajy ao anatin'ny 6-8 ora), mitovy amin'ny vokatra azo avy amin'ny mpiasa 30-100 ary manafaka ny mpiasa. Miaraka amin'ny vokatra famafazana tonga lafatra, ny drôna dia afaka mamafy akora simika akaikin'ny voly 1.5-3 metatra. Ny fidiran'ny rivotra miakatra sy midina dia mampihena ny fivezivezen'ny rano sy ny ranoka zavona manify sy mitovy, mampitombo ny fampiasana mihoatra ny 30%.
3. Fikojakojana tsotra sy fanoloana fanafody tsotra
Mora ny mianatra sy mampiasa drôna famafazana. Afaka miainga sy mipetraka mitsangana amin'ny tany kely fisaka eny an-tsaha ny drôna, ary azo ovaina sy mety ny fampiasana azy.
| MODELY | AL4-22 |
| Fitoeran-javatra famonoana bibikely | 22L |
| FIRAFITRA | Elo azo aforitra |
| Lanja afa-karatsaka | 19.5 kilao |
| Lanja hiaingana | 55 kilao |
| Fahafahan'ny bateria | 14s 22000 mAh * 1pc |
| Hafainganam-pandehan'ny famafazana | 0-10 m/s |
| Sakany famafazana | 7-9 metatra |
| Laharan'ny fantsona | 8 sombiny |
| Fikorianan'ny famafazana | 3.5-4 L/min |
| Fahombiazan'ny famafazana | 9-12 hektara/ora |
| Fanoherana ny rivotra | 10m/s |
| Haben'ny fiparitahan'ny drôna | 2025*1970*690 mm |
| Haben'ny drone azo aforitra | 860*730*690 mm |
Ny orinasa Aolan Sprayer drôna dia manome tolotra OEM/ODM. Mpivarotra ambongadiny drôna famafazana fambolena izahay, mitady mpaninjara sy masoivoho manerana izao tontolo izao.

Fomba fiasa manual:
Azo ampiasaina amin'ny tanana miaraka amin'ny fanaraha-maso lavitra. Fanaraha-maso lavitra tafiditra. Manohana fifandraisana bluetooth sy usb. Gara eto an-tany, fandefasana sary.
Fomba mandeha ho azy:
Sidina mandeha ho azy miaraka amin'ny fampiharana
Manohana fiteny maro: Anglisy, Espaniola, Rosiana, Portiogey sns.
Fandrindrana ny lalan'ny sidina
Tohano ny asa famafazana mandritra ny andro sy ny alina.
Nametraka FPV miaraka amin'ny fakantsary HD sy jiro alina LED.
- Fahitana 120 degre ny sakany, miantoka ny fiarovana kokoa ny sidina.
- Fahitana mazava avo roa heny amin'ny alina, mamorona fahafahana bebe kokoa amin'ny famafazana amin'ny alina.
Eto no misy ny lohateny.
Milina fitsofana tavoahangy PET mandeha ho azy antsasany Milina fanaovana tavoahangy Milina famolahana tavoahangy Ny milina fanaovana tavoahangy PET dia mety amin'ny famokarana fitoeran-javatra sy tavoahangy plastika PET amin'ny endrika rehetra.
Eto no misy ny lohateny.
Milina fitsofana tavoahangy PET mandeha ho azy antsasany Milina fanaovana tavoahangy Milina famolahana tavoahangy Ny milina fanaovana tavoahangy PET dia mety amin'ny famokarana fitoeran-javatra sy tavoahangy plastika PET amin'ny endrika rehetra.
Afaka mamantatra ny tontolo iainana amin'ny fotoana tena izy ny drôna famafazana miaraka amin'ny radar manara-penitra ny tany ary manitsy ho azy ny haavon'ny sidina. Azo antoka fa mahazaka karazana tany miovaova izy.
Ny rafitra radar fisorohana ny sakana dia mahita ny sakana sy ny manodidina amin'ny tontolo rehetra, na inona na inona ny vovoka sy ny hazavana miditra. Fisorohana ny sakana mandeha ho azy ary manitsy ny fiasan'ny sidina mba hahazoana antoka ny fiarovana ny sidina mandritra ny famafazana.