(1) Ny motera dia fitaovana iray izay mamindra angovo elektrika ho angovo mekanika ary ahitana stator, rotor, fotony vy, vy magnetika, ary singa hafa. Amin'ny ankapobeny, ny motera UAV dia motera tsy misy borosy izay mamorona tsindry midina amin'ny alàlan'ny fihodinan'ny elatra.
(2) Ny ESC dia manondro ny governora elektronika, izay ny andraikiny voalohany dia ny mamadika ny famantarana fanaraha-maso avy amin'ny solaitrabe fanaraha-maso ny sidina ho amin'ny haben'ny herin'ny motera mba hifehezana ny hafainganam-pandehany.
(3) Ny elatra dia fitaovana iray izay mamindra ny angovo mihodina amin'ny motera ho lasa hery manosika na hery manandratra.
(4) Matetika ny bateria lithium polymer avo lenta no ampiasain'ny drôna, izay miavaka amin'ny hakitroky ny angovo avo lenta, ny lanjany maivana ary ny fanoherana ny courant avo lenta.
| MODELY | AL4-22 |
| Fitoeran-javatra famonoana bibikely | 22L |
| FIRAFITRA | Elo azo aforitra |
| Lanja afa-karatsaka | 19.5 kilao |
| Lanja hiaingana | 55 kilao |
| Fahafahan'ny bateria | 14S 22000 mAh * 1pc |
| Hafainganam-pandehan'ny famafazana | 0-10 m/s |
| Sakany famafazana | 7-9 metatra |
| Laharan'ny fantsona | 8 sombiny |
| Fikorianan'ny famafazana | 3.5-4 L/min |
| Fahombiazan'ny famafazana | 9-12 hektara/ora |
| Fanoherana ny rivotra | 10m/s |
| Haben'ny fiparitahan'ny drôna | 2025*1970*690 mm |
| Haben'ny drone azo aforitra | 860*730*690 mm |
Orinasa mpamono drôna Aolan dia manome tolotra OEM/ODM. Mpivarotra ambongadiny drôna mpamono drôna amin'ny fambolena izahay, mitady mpaninjara sy masoivoho manerana izao tontolo izao.

Fomba fiasa manual:
Azo ampiasaina amin'ny tanana miaraka amin'ny fanaraha-maso lavitra. Fanaraha-maso lavitra tafiditra. Manohana fifandraisana bluetooth sy usb. Gara eto an-tany, fandefasana sary.
Fomba mandeha ho azy:
Sidina mandeha ho azy miaraka amin'ny fampiharana
Manohana fiteny maro: Anglisy, Espaniola, Rosiana, Portiogey sns.
Fandrindrana ny lalan'ny sidina
Tohano ny asa famafazana mandritra ny andro sy ny alina.
Nametraka FPV miaraka amin'ny fakantsary HD sy jiro alina LED.
- Fahitana 120 degre ny sakany, miantoka ny fiarovana kokoa ny sidina.
- Fahitana mazava avo roa heny amin'ny alina, mamorona fahafahana bebe kokoa amin'ny famafazana amin'ny alina.
Eto no misy ny lohateny.
Milina fitsofana tavoahangy PET mandeha ho azy antsasany Milina fanaovana tavoahangy Milina famolahana tavoahangy Ny milina fanaovana tavoahangy PET dia mety amin'ny famokarana fitoeran-javatra sy tavoahangy plastika PET amin'ny endrika rehetra.
Eto no misy ny lohateny.
Milina fitsofana tavoahangy PET mandeha ho azy antsasany Milina fanaovana tavoahangy Milina famolahana tavoahangy Ny milina fanaovana tavoahangy PET dia mety amin'ny famokarana fitoeran-javatra sy tavoahangy plastika PET amin'ny endrika rehetra.
Afaka mamantatra ny tontolo iainana amin'ny fotoana tena izy ny drôna famafazana miaraka amin'ny radar manara-penitra ny tany ary manitsy ho azy ny haavon'ny sidina. Azo antoka fa mahazaka karazana tany miovaova izy.
Ny rafitra radar fisorohana ny sakana dia mahita ny sakana sy ny manodidina amin'ny tontolo rehetra, na inona na inona ny vovoka sy ny hazavana miditra. Fisorohana ny sakana mandeha ho azy ary manitsy ny fiasan'ny sidina mba hahazoana antoka ny fiarovana ny sidina mandritra ny famafazana.