1. Mora ovaina sy tsotra.
Ny drôna famafazana dia manolotra fahafaha-manidina mahery vaika amin'ny ambaratonga ambany dia ambany, teknolojia famafazana mora ampiasaina sy mora ampiasaina mandritra ny sidina, ary fiarovana avo lenta. Mampiasa famafazana amin'ny ambaratonga ambany dia ambany ny teknolojia famafazana, izay mampihena ny fivezivezen'ny zavona any amin'ny faritra tsy famafazana. Noho ny fitomboana be dia be amin'ny famafazana fanafody famonoana bibikely, ny famafazana fanafody famonoana bibikely amin'ny alàlan'ny drôna no sehatra ara-teknolojia mitombo haingana indrindra tato anatin'ny taona vitsivitsy.
2. Ara-toekarena sy azo antoka.
Ny fampiasana drôna famafazana dia ahafahan'ny mpiasa mampiasa fanafody famonoana bibikely lavitra, lavitry ny tontolo famafazana, mba hisorohana ny mety hisian'ny fanapoizinana sy ny fahatapahan'ny herinaratra. Ankoatra izany, ny drôna dia mampiasa fiomanana manokana izay anisan'ny teknolojia fampiharana ambany dia ambany, 300-500ml (anisan'izany ny rano) isaky ny metatra toradroa, izay mety hampitombo ny tahan'ny fampiasana fanafody famonoana bibikely mihoatra ny 30%, hitsitsy rano sy fanafody, ary ho azo antoka ho an'ny tontolo iainana.
3. Mahomby sy miray hina.
Mahomby tsara amin'ny famafazana ny "drone". Eo anelanelan'ny 1 sy 2 hektara isaky ny minitra ny velaran-tany famafazana, ary eo anelanelan'ny 200 sy 300 hektara isan'andro ny velaran-tany famafazana, izay mitovy amin'ny vokatra azo avy amin'ny olona 20 ka hatramin'ny 80. Ankoatra izany, ny haavon'ny andalana famafazana dia mety eo anelanelan'ny 0.5-2 metatra. Ny fikorianan'ny rivotra mahery vaika ateraky ny elatra miolikolika midina dia manosika ny fanafody ranoka mivantana eo amin'ny lafiny anoloana sy aoriana amin'ny ravin'ny voly sy ny fotony, ka miteraka fidiran'ny ranoka miakatra sy midina mahery vaika, fikorianana kely, ary ranoka zavona manify. Famafazana mitovy tsara.
| MODELY | AL6-30 |
| Fitoeran-javatra famonoana bibikely | 30L |
| FIRAFITRA | Elo azo aforitra |
| Lanja afa-karatsaka | 24.5 kilao |
| Lanja hiaingana | 70 kilao |
| Fahafahan'ny bateria | 14s 28000 mAh |
| Hafainganam-pandehan'ny famafazana | 0-10 m/s |
| Sakany famafazana | 8-10 metatra |
| Laharan'ny fantsona | 8 sombiny |
| Fikorianan'ny famafazana | 3.5-4 L/min |
| Fahombiazan'ny famafazana | 12-15 hektara/ora |
| Fanoherana ny rivotra | 10m/s |
| Haben'ny fiparitahan'ny drôna | 2865*2645*750 mm |
| Haben'ny drone azo aforitra | 1435*940*750 mm |
Orinasa mpamono drôna Aolan dia manome tolotra OEM/ODM. Mpivarotra ambongadiny drôna mpamono drôna amin'ny fambolena izahay, mitady mpaninjara sy masoivoho manerana izao tontolo izao.

Fomba fiasa manual:
Azo ampiasaina amin'ny tanana miaraka amin'ny fanaraha-maso lavitra. Fanaraha-maso lavitra tafiditra. Manohana fifandraisana bluetooth sy usb. Gara eto an-tany, fandefasana sary.
Fomba mandeha ho azy:
Sidina mandeha ho azy miaraka amin'ny fampiharana
Manohana fiteny maro: Anglisy, Espaniola, Rosiana, Portiogey sns.
Fandrindrana ny lalan'ny sidina
Tohano ny asa famafazana mandritra ny andro sy ny alina.
Nametraka FPV miaraka amin'ny fakantsary HD sy jiro alina LED.
- Fahitana 120 degre ny sakany, miantoka ny fiarovana kokoa ny sidina.
- Fahitana mazava avo roa heny amin'ny alina, mamorona fahafahana bebe kokoa amin'ny famafazana amin'ny alina.
Eto no misy ny lohateny.
Milina fitsofana tavoahangy PET mandeha ho azy antsasany Milina fanaovana tavoahangy Milina famolahana tavoahangy Ny milina fanaovana tavoahangy PET dia mety amin'ny famokarana fitoeran-javatra sy tavoahangy plastika PET amin'ny endrika rehetra.
Eto no misy ny lohateny.
Milina fitsofana tavoahangy PET mandeha ho azy antsasany Milina fanaovana tavoahangy Milina famolahana tavoahangy Ny milina fanaovana tavoahangy PET dia mety amin'ny famokarana fitoeran-javatra sy tavoahangy plastika PET amin'ny endrika rehetra.
Afaka mamantatra ny tontolo iainana amin'ny fotoana tena izy ny drôna famafazana miaraka amin'ny radar manara-penitra ny tany ary manitsy ho azy ny haavon'ny sidina. Azo antoka fa mahazaka karazana tany miovaova izy.
Ny rafitra radar fisorohana ny sakana dia mahita ny sakana sy ny manodidina amin'ny tontolo rehetra, na inona na inona ny vovoka sy ny hazavana miditra. Fisorohana ny sakana mandeha ho azy ary manitsy ny fiasan'ny sidina mba hahazoana antoka ny fiarovana ny sidina mandritra ny famafazana.